Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen milyen bicepsz...

14 évesen milyen bicepsz edzést javasoltok, hogy szép, csúcsos karom legyen? Most 34-es nem vmi nagy karom van!

Figyelt kérdés

és mellé hogy kell kajálni azt is leírnátok?

köszi

!!


2010. márc. 10. 10:28
 1/3 anonim válasza:

Szia először is én nem vagyok edző,de saját tapasztalatot mondok.

szóval láttál már olyan badisokat,akiknek nagy karjuk van,és pipaszár lábuk?

én igen sokat és ronda.

szóval a legjobb ha lemész baditerembe,ha nincs rá mód akkor javaslom,hogy fuss sokat az segít átmozgatni,az izmaid és fekvőtámasz,felülés,és súlyemelés egykaros sulyzóval ami a bicepszet illeti.

de azért írtam a csunya bácsikról,mert ne csak a karod akard edzeni,hanem mindent az a szép.

a kajával kapcsolatban pedig ne akarj változtatni,mert még fiatal vagy,de ha mégis akarsz akkor nem szabad sőt tilos kokszolni.

a legjobb kaja ami nekem viszont bevált a csirkemell minden formában és köretnek rizs szintén minden formában.

A csirkemell az lehet pipifasirt is amire ráírják hogy csirkemellet tartalmaz,itt inkább a rizsen van a hangsúly.remélem kielégítő a válaszom ha van kérdésed szívesen válaszolok szia.

2010. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

minden benne volt kösz!!

2010. márc. 10. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
van rajtad háj?
2010. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!