Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » L. A. makeup-nak Budapesten...

L. A. makeup-nak Budapesten hol van boltja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 10:29
 1/7 anonim válasza:
Mammut2, Westend, Árkád!
2011. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért ezt a figyelmedbe ajánlanám...

[link]

2011. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

most ettől még megnézem a boltot. Nagyon sokan mondták, h jó márka, egy hülye vélemény miatt nemfog a véleményem megváltozni

azért köszönöm

2011. febr. 20. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz. A L.a. makeup termékeit a cherryculture-ról lehet megrendelni, párszáz forintos egyszerű termékek. Szó sincs luxustermékekről, ne röhögtessenek már :-) Ettől persze még nézd meg. Ezek olyan kis egyszerű, olcsó, alacsony minőségű cuccok. Persze a pesti boltban nem olcsó, mert muszáj drágán adnia a magas bérleti díjak miatt, ami érthető.
2011. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A parasztvakításhoz én is csatlakozom :-) Egy hiper szuper űber gagyi cucc, vagyis módosítok. Egy átlagos termék, de azért lett űbergagyi, mert valótlanul lett a közönségnek feltálalva. Nem árulták el, hogy ez az a néhányszáz forintos termék lesz majd a polcokon, amit amcsiba dollárosnak hívnak, hanem azzal vakították a népet, hogy egy exkluzív sminkbolt lesz. Hát ez minden csak nem exkluzivitás. Ráadásul a fotóbankokból vásárolják a reklámképeiket. Már eleve ez is űbergagyi! Az összes fotó, amit az üzletükben látsz fotó bankból vásárolt, most is meg lehet őket venni 1-2 dollárért. Nagyon elcseszték. Valószínűleg ezért is dőlt be egy vidéki boltjuk, mert nem volt rá kereslet. Megértem ....
2011. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok ezzel a félremagyarázós l.a. makeup -os bolttal! Nagy gagyi az egész és röhej, ahogy a bloggerek néhány ócska szemfestékért és gagyi rúzsért úgy állítják be, mintha exkluzív sztártermékek lennének ezek a pár dolláros cuccok csak azért mert 1x meghívták őket egy babazsúrra. Ennek a márkának NO pigmentáltsága és rendesen meg kellett küzdeniük a bloggereknek (vagy 10x szerintem rákenték a kezükre), hogy olyan színt kapjanak, amivel piacképes lesz. Utálom az ilyen félrevezetést.


Meg az olyan tizen, huszonéves (bár én is huszon vagyok :-) bloggereket sem komálok, akik más cégeket azért lehúznak Mo-on, mert tőlük nem kaptak semmit. Szánalmasak vagytok bloggerinák! Tisztelet a kivételeknek.

2012. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nincs boltjuk, mert annyira befürödtek ezzel az alacsony színvonalú márkával, hogy be kellett zárniuk és be kellett vinniük a standjukat ruhák közé, hogy valaki vegyen már belőle valamit. Mondjuk elég nehéz 250,- Ft-os dolgokat eladni 2500,-ért, mivel Amcsiba csak 1 dollárosnak hívják ezeket. Nem a márkával van bajom, hisz ez a márka is beállt a piaci ócskaságok közzé, szóval ezzel nincs is gond. A gond csak ott kezdődik, hogy luxusnak lett kikiáltva (as. parasztvakítás :-) ja, ez jó szó rá), ráadásul csak a magyar modell segítségével tudják eladni magukat - vagy még azzal sem. Szánalmas.
2012. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!