Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Belőtt fülbevalót hogyan...

Belőtt fülbevalót hogyan tudom könnyen kivenni?

Figyelt kérdés

Kilövettem a fülem, most kivenném, nagyon nehezen jön.


tipp, hogy pl. hogyan fogjam meg?


2011. febr. 19. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Kb. 1 hónapig nem is szabad kivenni, mert könnyen beforr + könnyebben fertőződik.
2011. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Én három hete lövettem, és pont tegnap próbáltam kivenni. Bevallom, anyukám segítségét kellett kérnem, mert egyszerűen nem tudtam jól megfogni, nem esett kézre. Neki is elég nehezen ment, fájt is ahogy próbálta kivenni, de végül sikerült. Igaz, nekem még vérzett, nem gyógyult be teljesen, szóval lefertőtlenítettem a lyukat és a fülbevalót is, aztán visszaraktam (ez már elég könnyen ment). Szerintem 1-2 hét múlva újra fogok próbálkozni.
2011. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keson irok de nekem 2017 juniusaban lovettek ki. Azota nem vettem ki! Karacsonyoor vehetem kb ki! Ha rogton kivesszuk az nem jooo
2017. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!