Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Május 2. -án lövettem a...

Május 2. -án lövettem a fülembe, elvileg egy hónapig nem szabadna kivenni. Ugye nem lesz baj, ha pénteken kiveszem a fülbevalót?

Figyelt kérdés

Azt mondta a csajszi, hogy kb. egy hónapig nem szabad kivenni a fülbevalót csak forgatni. Május 2.-án lövettem, de nagyon fontos lenne, hogy pénteken, 27-én ne legyen a fülembe.

Iskolák közötti bajnokság lesz, elvileg benne lehetne a fülembe, de akkor le kell ragasztani. Nekem ezzel csak rossz tapasztalataim voltak, akármivel ragasztottam le, ahogy izzadok úgy is lejön a ragasztó, az ékszerek pedig balesetveszélyesek. Így inkább kivenném, de hogy ne tűnjön el az öltözőből inkább reggel kivenném és amikor hazaérek visszatennám. Pontosan nem tudom mennyi időről van szó. Kb. 7-8 óra lehet majd.

Ugye nem gond, ha kiveszem?:)


2011. máj. 23. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kiveheted arra a pár órára. Úgyis majdnem letelt már az a hónap. A bajnoksághoz pedig sok sikert! :)
2011. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább ne vedd ki. Mivel még friss a lyuk mikor vissza akarod rakni a fülcsit valószínűleg fájn fog eléggé, összehúzódik. de te tudod.
2011. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tartok a baleseettől is..Sajnos már láttam olyat, amikor beleakadt egy lány fülbevalójába a másik lány keze, és vérzett is a füle a lánynak. Elég csúnya látvány volt és azt mondta a lány, hogy fájt is neki.. Nem szeretnék így járni:/

Majd még meglátom, hogy mi lesz péntekig..

Köszönöm, remélem jól sikerül a bajnokság!

2011. máj. 23. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az úgy van, hogy 3hét után lehet, cserélni függőt. De nem ajánlom, hogy hosszabb időre kivedd, mivel ez még friss lyuk ezért esélyes, hogy benőne... Szóval inkább rakj egy nagyon pici pötty függőt, és ragaszd le vagy valami, mert nagy az esély rá, hogy be fog nőni. Nekem is van függőm, én 1hónapra rá cseréltem ki, de kb 3hónapig nem vettem ki hosszabb időre. 18L
2011. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah még vmi, a kiszakadt függő tényleg nagyon fáj, nekem már szakadt ki, sajnos a saját ügyetlenségemből kiszakitottam, az egész bedagadt és széép fekete meg lila volt XD nagyon zsibogott... :D 3-4 napig rettentően fájt :) 18L aki az előbb írt :D
2011. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na most már egyre jobban parázok ez miatt :/

Azt sem szeretném, ha benőne, de hát ennyi idő alatt csak nem nőne be, viszont azt sem szeretném, ha baleset érne ezmiatt. Lehet, hogy inkább úgy csinálom, hogy az öltözőbe meccs előtt kiveszem a fülbevalót és a meccsek után visszateszem. Így kb. 2-3 óra lesz.

2011. máj. 23. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt nem fog beforrni! de utána lehet h nehéz lesz visszatenni szóval a bajnokság előtt vedd ki és biztos helyre tedd a fülcsit és utána tedd vissza!
2011. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor úgy lesz.

Mondjuk régebben volt olyan, hogy 1 évig nem volt fülbevaló a fülembe és amikor vissza akartam tenni kicsit fájt, de nem volt vészes:/

2011. máj. 23. 19:43
 9/11 anonim válasza:
És ha mondjuk egy kicsi fülbevalót tennél be? Abba nem tudnak belekapni, meg kiszabni is nehezen. Nálunk is ki kell venni a fülbevalót tesire pl, de a piciket nem. :) Gondolom tudod melyikekre gondolok:D
2011. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de ez friss lyuk tehá ennél sokkal nagyobb az esély mint egy olyannál amit mondjuk pici babaként lőttek.
2011. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!