Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így most lehet zselés műkörmöm...

Így most lehet zselés műkörmöm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha most le van vágva a körmöm tövig (az egyik letört, és utálom, ha nem egyformák, akkor már inkább a többit is levágom), akkor csak tippel lehet zselés körmöt csináltatni? Igazából kicsit se értek ehhez az egészhez, eddig csak egyszer volt műkörmöm, az is tippes, de olyat soha az életben nem akarok többé.

Hallottam arról a lehetőségről, hogy zselé a saját körömre, de ahhoz gondolom meg kell növesztenem a körmömet, hogy olyan hosszú legyen a műköröm, amilyet szeretnék. Vagy esetleg van más módszer is, amivel a tövig levágott körmömből tip nélkül hosszú körmöt varázsolnak nekem, anélkül, hogy várnom kellene 2-3 hetet, mire rendesen megnő a körmöm?

A válaszokat előre is köszönöm...ha esetleg segít, formára/méretre valami ilyesmi körmöt szeretnék:

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]


2011. febr. 21. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tip nélkül is megtudják csinálni,sablonnal,csak ügyes körmöshöz menj...
2011. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj tippeset csináltatnod, mostanában nem is szokták azt használni, hanem hozzáépítenek annyi zselét a körmödhöz, amilyen hosszúra szeretnéd. Hugomnak a fél körme leszakadt munkahelyi balesetben, mégis gyönyörűen megcsinálták neki úgy, hogy hozzáépítették a zselét.
2011. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg tudják csinálni tip nélkül, ha hozzáértő körmösöz mész.
2011. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is rágtam 14évig,leszoktam róla,viszont sajnos a körömágyam elég picik.Nekem se jött be a tipp,de mint írták van rá megoldás a saját körmödből szép hosszút csinálni sablonból: )
2011. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Júúúj! Köszönöm! Ennek nagyon örülök :) Mindenkinek ment a zöld kéz! ;)
2011. febr. 21. 12:52
 6/6 anonim válasza:

Kicsit rokonok vagyunk, nekem is nyáron lesz körmöm csak én azt nem tudom eldönteni hogy milyen legyen:D

de ez igaz amit előttem lévők írtak :)

2011. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!