Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány mm-ig gyógyul be a...

Hány mm-ig gyógyul be a fültágítás?

Figyelt kérdés
Nah szóval egyik weboldalon azt írták hogy 5-6 mm nem gyógyul már be. Másik oldalon azt írták hogy simán begyógyul+ hallottam ismerőst hogy 14mmes fél év alatt úgy benőtt hogy újra kellett szúrni a fülét. Na most akkor hogy is van ez? Hány mm-ig gyógyul be?
2011. febr. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő...egy ismerősömnek a 10-es két nap alatt 7-re összehúzódott. Nekem egyik este kiesett, reggel már fájt visszatenni...(enyém 6-os). Szerintem ezzel ijesztgetik az embereket, hogy ne csináljanak...az olyan brutálisan nagy már nem hinném, hogy visszanől, de az ilyen emberi méretek visszamennek egy idő után szerintem.
2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is teljesen begyógyultak a 12 mm-esek, de ez teljesen egyénfüggő. szerintem egyébként 2 cm felett már nem fog begyógyulni, az 1 cm körüli is már kérdéses,de 1 cm alatt simán.
2011. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyetek barmok h azért tágítotok mert jólnézki. Legyen is mögötte vmi.


Most sztetek ez mi ha nem f*szság? Minket hoztok kellemetlen helyzetbe.


Ha nem nő vissza az olyan nagy baj?

2011. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki komolyangondolja nem akarja visszas növeszteni max kissebre cseréli munkahely ilyenek miatt aki meg nem komolyan gondolja inkább belese vágjon.
2013. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!