Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirál választása...

Szempillaspirál választása ügyében fordulok hozzátok. Melyik jobb szerintetek: Maybelline Colossal Volum Express, vagy Astor Big & Beautiful False Lash Look szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Dúsításra, és pillahosszabbítás mértékére gondolok.

Sok ismerősöm használ Maybelline-t és azt mondják, nagyon szép szempillákat csinál.

Mostanság felfedeztem azonban az Astor-t is, ami szintén szimpatikus, bár arról sok információt és tapasztalatot nem tudtam szerezni. Utóbbi csöppet drágább csak, talán jobb minőségű is.

Olvasgattam mind a két fajtáról, de még nem lettem meggyőzve. Szeretném megtudni, a többség melyiket részesíti előnyben.


2011. febr. 23. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia:) Én éppen most váltottam le a colossalomat astorra, mondván próbáljunk ki mást is. Nem azt mondom hogy az astor rosszabb-mert -nagyjából egy kategória- de én mégis colosalt vennék. Az astor nekem kicsit összecsomosította a pillák így hosszú de nem tul dús hatást értem el. Viszont a colossal meg nem csinál olyan nagyon hosszút de szép sűrű lesz.

Remélem segítettem:)

2011. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezeket simán verik az avonos spirálok. Főleg a SuperShock. ;)

1500 körül szokott lenni.

2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hupsz, elírtam. ^^' 2300 az eredeti ára, most 1400.
2011. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Super Shock-ot ne vegyél, két hét után használhatatlanná sűrűsödik a tubusában. Ráadásul két csepp esőtől már monoklis leszel. Hamar elkenődik. Az ilyet csak az ajánlja, aki nem ért hozzá. Colossal vagy Falsies (Maybelline)
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyet az ajánl, aki kipróbálta mind a három márkát. ;)
2011. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is mindet kipróbáltam, Mufflonkám...
2011. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a L'Oréal Volume Million Lashes szempillaspirálja a legjobb. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat. :) Az egyetlen baja, hogy nem ível, de ahhoz ottvan a szempillagöndörítő. Sok spirált próbáltam, szerintem ez a legjobb. 4200Ft körül van, de néha leárazva 3200.
2011. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szempilládat fested, de olvasni nem tudsz. :)
2011. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A Super Shock nekem sem vált be, de valakinek lehet hogy pont az felel meg. Végül most Maybelline-t vettem, és nagyon tetszik! Legközelebb a másikakat is megpróbálom.

Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 3. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:
én is pont most akartam ezek között dönteni :D az itt leírtaknak köszönhetően az astor lett, köszi, nagyon jó ;)amúgy biztos van akinek jó a supershock, de nekem csomós lett, beszáradt, és sajna tényleg pandamacisodok tőle pár csepp esőtől... dehát akinek van erre idegzete :D én mindenesetre köszönöm itt mindenkinek, nektek köszönhetem az új csodajó spirálom! :)))
2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!