Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline colossal vagy...

Maybelline colossal vagy MaxFactor False Lash Effect Fusion szempillaspirál nálatok a nyerőbb?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam még az IsaDora Big Bold-on, de ki próbálta ki már egyáltalán ezeket a termékeket ?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 18. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Maybelline Colossal nagyon bevált. Hosszított, dúsított, már 1-2 rétegben is egész szép pilláim voltak, több rétegben meg egészen drámai volt a hatás. A másik kettőt még nem próbáltam, de a Max Factort is nagyon sokan dicsérik.
2011. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tök mind1. Ha jó a technikád, akkor a 100 ft-ossal is tudsz nagyon szép, hosszú, dús pillákat csinálni.
2011. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AbqHFYr9rew

Esetleg nézd meg ezt, a csaj többet is kipróbál, láthatod milyen pillákat csinálnak, mert ez a 2 benne van. Nekem a MaxFactor van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve, ennyire jó spirálom még nem volt. A Colossalt nem próbáltam, csak a Maybelline Great Lasht, azt használtam kb. 6 évig, nem rossz.

2011. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!