Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neccharisnya jó rocker jelmezhez?

Neccharisnya jó rocker jelmezhez?

Figyelt kérdés
nemtudom, nem akarok utcalányos lenni.De,Láttam képeket,ahol rocker-nek tűnő lány,és neccharisnya volt rajta.
2011. febr. 26. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
oké!
2011. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2011. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor bakanccsal vedd fel inkább ne magassarkúval...


balettcipővel inkább emósabb, deszkás cipővel inkább deszkásabb hatást keltene

2011. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen bakancs megvan!:) akkor remélem,jó lesz,csak mert rockernek öltözöm a bulin.
2011. febr. 26. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó a neccharisnya. Van hozzá szöges öved?:) Illetve fekete körömlakk? Ahh kölcsönadnám neked a nyakörvem :D Lefényképezed majd hogy nézel ki? Kiváncsi vagyok:)
2011. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem sajnálod, akár még ki is szaggathatod helyenként. gondolom farsangra mész, abba sokminden belefér:) bár lehet, h az már utcalányos hatást keltene. na mindegy, nem tudom:D az a lényeg, h jó hát:D
2011. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen lesz öv,körömlakk, stb!:) Akkor mostmár bátran felveszem, köszi a segítséget nektek!!!!
2011. febr. 26. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rockernek öltözöl, akkor ne vegyél fel neccharisnyát. Ha goth-nak, akkor nyugodtan. Ahhoz dukál egy helyes kis fekete miniszoknya, és bakancs, valamint fűző(szerű fölső). Nem muszáj fekete körömlakkot használni, nyugodtan lehet az bordó, vagy sötétlila is.

Egy goth nő

2011. febr. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rajtam ma sötét lila volt:)
2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!