Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valakin neccharisnya...

Ciki ha valakin neccharisnya van (emiatt szép barnák a lábai) de közben a karja, arca és dekoltázsa jóval fehérebb? Vagy ez nem fontos? Buliba elmennétek igy? És nappal az utcára?

Figyelt kérdés
Szeretnék barna lenni de hófehér vagyok mindenhol, szandálban és harisnyában legalább a lábaim szép barnák de a pólóból ujjatlanból kikandikáló karjaim meg hófehérek. Gáz ez igy együtt, vagy este buliba azért még elmegy? Bocsi a hülye kérdésért és Köszönöm mindenkinek aki normális választ ir (tudom lesznek kötekedők is) ez az oldal velejárója :D!
2011. jún. 11. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

neccharisnyától h tűnsz barnának?:O

nem nejlon?

2011. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 harisnyababee ***** válasza:

Vékony testszínű harisnyát, hordj inkább. Testszínen belül is van jópár árnyalat, én is szoktam vele játszani főleg nyár elején, amikor nem vagyok még elég barna. Csak arra figyelj, hogy ne legyen túl nagy eltérés, a harisnyás lábad, és a többi testrészed közt, mert az idétlen.

Próbáld ki pl ezt: [link] elég jó minőség, nem is olyan drága, és tényleg barnít.

A neccharisnyát meg felejtsd el ilyen célokra, ok, elég messziről tényleg olyan,mintha barnább lennél, de közelebbről látszik, hogy necc, kibújik a szög a zsákbol, és ciki, ha kiderül a turpisság. Ezt a vékony harit, még közelről is nehezen lehet észrevenni főleg annak, aki nem ért a harisnyához...:D

2011. jún. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nejlon bocsánat! Nem igazán ismerem a fajtáit és anyagait. Köszönöm szépen!
2011. jún. 12. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!