Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Strawberrynet.com/ Rendeltetek...

Fanni929 kérdése:

Strawberrynet.com/ Rendeltetek már erről az oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés

strawberrynet.com/

Ezt az oldalt nézegetem mostanában. MAC dolgokat szeretnék rendelni mivel csak BP-n van üzletük :(

rendeltetek már innen? megbízható? a fizetés hogy működik?


2011. márc. 1. 15:33
 1/2 anonim válasza:

Kedves fanni929

A Strawberrynet kellemes szállító. A fizetés átutalással történik, és Nekem 10 napon belül leszállították a megrendelést. Meglepetésemre - mintha valóban ajándék lenne - szép kék szalaggal átkötve a doboz és a rendelt termékek külön-külön diszcsomagolással ellátva a dobozon belül! A kedvezmények is úgy működnek, ahogy a honlapon irják. Én bízom bennük, remélem, Neked sem okoznak csalódást.

2011. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg az első rendelésem, teljesen korrekt. Papírdoboz, ez esetben lila selyemszalaggal átkötve. Benne a krémek hungarocelgolyók között, hogy ne sérüljenek még a dobozok sem. Az ajándék nálam egy szájkontúrceruza volt, na nem gondoltam volna, hogy kb. 3 cm-mel hosszabb mint amit venni szoktam (+ meglepiként egy hegyező a dobozában). Szóval rendben van. Ami nem tetszett, h fogalmam nem volt, mikor is fogják szállítani, mert nem küldtek sms-t vagy emailt a rendelés állapotáról, és azt a honlapon sem lehet követni, tehát egyszercsak megérkezik és kész. Én bankkártyával fizettem.
2011. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!