Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltetek már külföldről...

Rendeltetek már külföldről ékszereket olcsón? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Konkrétan most az etsy.com-mal és az ebay-jel szemezek, de bármilyen tapasztalat, sztori jöhet! :) becsapós?? komolyan létezik, hogy egy ékszer, vagy egy medál 43 Ft?????? :O a válaszokat előre is köszi! :)
2011. aug. 30. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Spanyolországból kaptam egy gyönyörű nyakláncot ajándékba. Jó vastag volt,gondoltam biztos nem volt olcsó. Természetesen a magyarországi ár töredékéért vette meg az illető,de így se került kevésbe. Viszont nagy becsapás volt!!! Réz volt arannyal futtatva,egyedül a kapocs volt tömör arany. Viszonylag vastagon volt futtatva arannyal,de nem ajánlom senkinek. Görögországban vásárolt egy ismerősöm nagyon olcsón egy arany karláncot. Kiderült, hogy az is csak futtatva volt arannyal... 43 ft-ért milyen medált hirdetnek?
2011. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi az off-ért,hogy nem a kérdésedre válaszoltam,mert nem rendeltem még külföldről ékszert, de nem is tenném szerintem.
2011. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!