Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez nagyon elrontja a bőrömet?

Ez nagyon elrontja a bőrömet?

Figyelt kérdés

a szemem alatt sötét karikák vannak,vettem rá egy alverde alapozót és kb. jó is,csak félek,hogy a bőröm ronda lesz:S

(ezenkívül nem sminkelek max. néha spirállal)... ha így nem jó valami házi praktika?

12/L


2011. márc. 1. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy alapozónál szerintem követelmény, hogy ne tegye tönkre az ember bőrét, szóval nem hinném, hogy bajod lesz tőle.

Találtam pár praktikát a karikák eltüntetésére:

http://www.youtube.com/watch?v=RzI7ajaw4Ss

[link]

2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
óóó köszi :)
2011. márc. 1. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai alapozók nem roncsolját a bőrt!!!!!!!!!!!!!!!!!

sőt, nagyon sok tápláló anyag van bennük, és én azt vallom, hogy inkább az alapozó legyen a bőrömön, mint a kipufogófüst, meg a por az utcáról.mert ha nincs alapozó, akkor ezek közvetlenül a bőrömre kerülnek.

2011. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

miért baj az ha sötét karikák vannak a szemed alatt? ha nincsenek sem leszel szebb, se csúnyább.

az alapozó meg semmiképp nem tesz jót a bőrnek.

2011. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
23:23 az alapozó nem egy természetes anyag, tök mindegy mit kevernek bele, attól nem lesz kevésbé káros a bőrre. mellesleg az utcai por ugyanúgy rákerül a bőrödre, kivétel ha fél kiló alapozót "maszkot" kensz magadra...
2011. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sőt még az alapozó el is tömíti a pórusokat és emiatt pattanásos lehet a bőröd. semmi féle képpen se vidd túlzásba, max ahol karikás a szemed ott alapozózd. én nagyon megbántam..
2011. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!