Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? Teljesen...

Mit tegyek ez ellen? Teljesen elrontja az összképet :/

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a szám, annak ellenére, hogy sok vizet iszom,illetve naponta többször kenem labello-val. Nem cserepes, hanem egyszerűen úgy beszárad, hogy mosolyogni alig tudok tőle, és a széle fehér lesz. Valami házi módszert, esetleg krémet, vagy jó minőségű ajakápolót nem tudnátok ajánlani ? Szó szerint elrondítja a számat.
2011. okt. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
mézzel kend :) naon puhítja :D
2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nagyon sok problémám volt a számmal. Rettenetes volt, még nyáron is cserepesre volt száradva és, ha ittam ezek a kis bőrkék befehéredtek és undi volt, mindig figyelnem kellett rá, hogy leszedjem, ha éreztem, hogy megint ott vannak. Viszont így sohasem tudott begyógyulni. Aztán most nyáron az avonban vettem egy ajakbalzsamot. Az a neve, hogy: AVON Care és a szőlőmag kivonatos, és van benne SPF 15 :)


Nekem csak ez segített, próbáltam mézzel, különböző labellokkal, de semmi eredmény, pedig én is sokat ittam. Remélem tudtam segíteni. :)

2011. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Elfelejtem írni, hogy E-vitamin is van benne. :)
2011. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálom mind a kettőt, és majd írom az eredményt. :))
2011. okt. 7. 10:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Avonos bevált ;)
2011. okt. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!