Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tini rock, goth ill. grung...

Tini rock, goth ill. grung keverék csaj! Milyen hajat vágassak? Linkelni képeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a tini a lányra vonatkozott, a rock-goth-"grung" a stílusra, a keverék meg a kutyájára :D de ügyes volt és megoldotta egy vesszővel. :DDDDD
2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, GRUNGE? Az úgy aranyos, tekintve, hogy a grungerek többnyire kockás inget, meg tornacsukát és társait hordanak, és pont lesz*rják, hogy milyen a hajuk. Ne b*ssz már fel, könyörgöm :D Nem szemétkedésből, de érdekelne, hogy mégis miféle grunge zenét hallgatsz, mert szerintem közöd nincs hozzá.
2011. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy "goth" nem beszél ilyen undorítóan. Ők kulturált lények (itt nem a kérdezőhöz hasonló max. 14 éves kamaszokra gondoltam, akik behaluzzák maguknak, hogy van stílusuk, hovatartozásuk...).

Másrészt ha lenne közöd bármelyik szubkultúrához is, tisztában lennél vele, hogy olyan hajat "kellene" vágatnod, ami NEKED tetszik, nem olyat, amilyet bármilyen idióta tinihóbort elvár tőled...

2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Öhm ..senkivel nem akarok vitát nyitni hogy ÉN milyen is lennék,de azért örülök annak hogy így látatlanban,s ismeretlenül véleményt tudtok rólam mondani ,de azért köszi .. :/ Én,személy szerint nem mondok kifejezettebb véleményt arról akit nem ismerek. De ez annyira mind 1.
2011. márc. 8. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!