Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkkel lehet olyan...

Milyen sminkkel lehet olyan hatást elérni, mintha álmos lennék, vagy táskásak lennének a szemeim?

Figyelt kérdés

színjátszókörrel adunk elő egy vígjátékot.

nem akarok túl sok sminket,mert fiú vagyok.

És nem,nem akarok egész éjjel fennmaradni :)


2011. márc. 6. 21:44
 1/3 szamóca. ***** válasza:
100%
nagyon halványan piros szemhéjpuder, alulra és kevés felülre is mehet. de ugy hogy ne látszon hogy festve van :)
2011. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom, hogy a fenti linken látható kép alapján az alsó részre tégy egy kis középkék festéket, szépen füstösen elkenve. Gyönyörű táskás szemed lesz, mint nekem buli után. ...csak én ugyanide korrektort teszek ilyen esetben. ;)

Sok sikert! :)

2011. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

OFF féleség, bár nem annyira:

Nézd meg VV Évát. :D


Egyébként valóban sötétebb színű púder, esetleg szemhéjfesték.


Ha ki van festve cerkával a szemem és utána megdörzsölöm, az is olyan, mintha karikás lenne.

Kenj a szemed alá egy kis barna szemfestéket és dörzsöld szét.

2011. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!