Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mitől van? 1hónap után...

Ez mitől van? 1hónap után leszedtem a műkörmöm, és szépek lettek a körmeim. (? ) tovább lent

Figyelt kérdés
Eddig mindig csúnyák voltak, értem a csúnya alatt azt, hogy széles köröm, nagyon pici körömágyak (rózsaszín rész) és vékony,letörésre hajlamosak voltak...1hónapig volt rajtam műköröm,majd leesett 1 pár, és azt vettem észre hogy szép hosszú körömágyaim lettek. Pedig féléve szoktam le körömrágásról, és amikor nemvolt műkörmöm és növesztettem,akkor is csúnyák maradtak.
2011. márc. 11. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért szoktak műkörmöt rakni körömrágásra...-.-*
2011. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsállom,mert nem rágtam akkor se,amikor nem volt rajta műköröm,és akkor nem változott semmi...De szerintem nem kéne ilyen flegmán válaszolni meg smileyezni,ha meg nem tudsz normális választ adni,akkor inkább ne írj.köszönöm!
2011. márc. 11. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is, mert így jobban volt kímélve a köröm, és nem piszkálgattad, meg lakkoztad, nem ártott neki az aceton sem stb. :)
2011. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hihetetlen...

Nekem olyan csúnya lett alatta, hogy mikor megláttam, azt hittem, hogy elsírom magam.

2011. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!