Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves és hanyadikos...

Hány éves és hanyadikos voltál, amikor már minden nap sminkelted magad a suliba? Mit használtál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 11:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Én nem sminketem magam sose, és ajánlom, te se tedd.
2011. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretném, mert nagyon világosbarna a hajam, a szemöldököm is, a szemem pedig kékeszöld. Így olyan, mintha nem is lenne szemem. :(
2011. márc. 12. 11:26
 3/25 anonim ***** válasza:
kb 17, szóval már az érettségi előtti évben, azaz 2004-ben.:) MAC-et.
2011. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
ja és alapozót akkor sem, mert annak a mai napig nem vagyok híve, főleg,h.a bőröm hibátlan. Inkább spirál és szemceruza. A kevesebb néha több.
2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, de nem sminkelem magam minden nap. Általában napközben: szempillaspirál, szemcerka, korrektor, ha nagyon hulla színem van és ez épp zavar akkor még egy kis pirosító (elég fehér bőröm van, szóval tényleg nem sok pirosítót használok, mert az nagyon természetellenes lenne). A szemcerkák színét szoktam váltogatni. De van hogy csak egy kis korrektort teszek fel vagy még annyit se. Nem halok bele, ha nincs rajtam smink. :)

Buliba szemhéjpúdert is szoktam használni.

2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Fuh, hetedikben, avonos szemceruzát. Persze a vízvonalra, ahol úgy három pislogás után lefolyt, és a sápadt bőrömmel úgy néztem ki, mint egy zombi.. :D
2011. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon fehér a bőröm... még Hófehérkétől is rosszabb vagyok
2011. márc. 12. 11:33
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

19, elsőéves egyetemista.

Azelőtt is sminkeltem magam, de nem napi rendszerességgel.

Ezeket használtam, használom a mai napig hétköznapokra: hidratálókrém, folyékonyalapozó, korrektor, pirositó, fekete szemceruza, szempillaspirál, ajakir, szájfény.

2011. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15, mert általánosban nem lehetett. Pedig jobban járnék, ha most sem lehetne, mert rühellem, tönkrevágja a bőröm, de nem tudom letenni.
2011. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

14-17 éves koromig. Alapozó jó vastagon, a számra is, színes, vastag szemceruza, műszempillahatású szempillaspirál, pirosító. Aztán kinőttem, már csak korrektort használok, mert a bőröm nagyon problémás (valószínűleg a sok smink is közrejátszott) nagyon vékony, többnyire fekete vagy sötétszürke szemceruzát, néha szemhéjpúdert.

19/L

2011. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!