Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányadikos leszek? 10 vagy 11?

Hányadikos leszek? 10 vagy 11?

Figyelt kérdés
Járok XY1 öt évfolyamos suliba. Szeretnék átjelentkezni XY2 négyévfolyamosba. Ha most 10.-es vagyok,akkor ott megint 10. kell járnom, mivel itt volt egy nyelvi évem. Vagymehetek 11.be. :)
2011. szept. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 10.-be. Te ugyanis 9. osztályban többnyire nyelvet, meg informatikát tanultál, a többi tárgyból igazából 10. osztályban kezdted a középiskolát. De kérdezzétek meg, az a biztos.
2011. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont, hogy 9-be mivel a te 9-es éved az ú.n. 0. év, amikor is ha minden igaz többnyire nyelvet tanultál és konkrétan ti most veszitek csak a 9-es anyagot. Logikusan úgy következne, hogy 9-be mész.
2011. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja bocsi, félreértettem, azt hittem, hogy most azonnal akarsz átmenni :D elnézést kérek,most realizáltam, hogy majd jövőre csak, akkor viszont valóban 10-be mész. Bocsi még egyszer :(
2011. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!