Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok "emo" stílusú...

Hol tudok "emo" stílusú nyakláncot venni? Nem ilyen vastag feketére meg ilyesmire gondolok, hanem pl. valamilyen kis gyümölcsös, csillagos, hangszeres, hangjegyes, szívecskés. Ilyesmikre.

Figyelt kérdés
Ára is érdekelne.
2009. febr. 20. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

ÉS ezek mitől Emo stilusu nyakláncok?????

Egyébként,bármilyen bizsu boltban,vagy plázákban tuti.

2009. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
tally weijl vagy c&a például:)
2009. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A tally weijl-ben és a c&a-ban éppen ma néztem, de ott nemigazán találtam ilyeneket... :S
2009. febr. 20. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Minden második boltban látni ilyeneket. Már ahol ilyen bizsukkal foglalkoznak.. De hogy ez mitől emo nyaklánc? a plázacicákon látni inkább, tépd le róluk:)
2009. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én ilyeneket általában az emokon láttam... Ma négy helyen is néztem, plázában, de nemigazán tetszettek... :S
2009. febr. 20. 22:25
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Én emo vagyok, de én se értem ez mitől emo nyaklánc.

De az igaz, hogy sok emo-n (sajnos főleg amerikaiakon) látni ilyen kis csini nyakláncokat.


Nálunk ritkán van, én is szeretnék de nem nagyon találok. Ha keresek akkor általában az üzletek ki vannak fosztva. Néha véletlenül ráakadok egy-egy darabra, akkor örülök.

Sajnos nem igazán vannak ilyenek, amiket fent említettél, én se tudom hol lehetne szerezni... meg szivárványosat, pónisat, pikacsusat, epreset, kazettásat, denevéreset stb.

Ha kivételesen van akkor az 2-3 ezer forint :s :s


De olyan 900ért már lehetne ilyeneket venni, szóval nem mind drága. Van ennél olcsóbb is.

Humanic, C und A, H&M. Valahol csak van néha.

2009. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Bijou Brigette (rem jól írtam) Van Árkádban, Westendben stb. Ott elég sok féle nyaklánc meg minden van! Jah meg a Sugárban... amerre a Quelle "mintaboltja" van, azon a részen a bódéknál! Remélem érthető voltam és tudtam segíteni :)!
2009. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A bijouban is voltam, ott mondjuk láttam néhány olyat, ami tetszett, csak még nem mertem megvenni, mert lehet, hogy találok valahol szebbet, jobbat... :)

Köszönöm a segítséget :)

2009. febr. 21. 15:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne sokáig gondolkozz rajta! Jobb sem lesz és még ezt is el fogják vinni előtted!
2009. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

a bijou brigittében most érdemes vásárolni, mert 50% akció van. (sőt, én egy eredetileg 4000 ftos fülbevalót, 1250ért vettem meg, mert 2500re alapból le volt árazva és még azt felezték!!)

úgyhogy sztem menj oda vissza:)

/amúgy 2. voltam/

2009. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!