Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok "emo" stílusú...

Hol tudok "emo" stílusú nyakláncot venni? Nem ilyen vastag feketére meg ilyesmire gondolok, hanem pl. valamilyen kis gyümölcsös, csillagos, hangszeres, hangjegyes, szívecskés. Ilyesmikre.

Figyelt kérdés
Ára is érdekelne.
2009. febr. 20. 21:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat... :) De látom nem csak én vagyok ilyen, hogy nem találok... :S Holnap megveszem akkor.
2009. febr. 22. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
H&M gyerekosztály. ne nevess ki, meg nem ciki, max 1200 forintokért nagyon cuki kis ékszerek vannak. nézd meg :)
2009. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam.... Majd ott is megnézem :)
2009. febr. 25. 20:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyakláncokat a SCENÉK hordják.
2009. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

amilyen nyakláncot te keresel, a SCENE-k,SAUCYK, használnak

énis scene vagyok, ha szeretnél/szeretnétek nézzetek meg myVip-en:

név: Fodor Nóra

Becenév: пчeηчe jelölj

Lakhely: Abádszalók

ismerősök száma: 3112


nekem több ilyen nyakláncom van amit te keresel,

de én külföldről hozattam

2009. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok


asszem a második vagy harmadik válaszoló emlitette a denevéres nyakláncot..

elvan tévedve..

olyat amerikában gyártanak(kiki kannibal), természetesen a neten lehet rendelni 17.000 forint+ szállitási költség


szal ha elég gazdag egy 50ezerből kijön... szal magyarországon bejárhat minden boltot sem talál sajnos:/

2009. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
47%
Most simán tudsz venni a Bravo Girl!el(2010 áprilisi számmal)van cicás, elefántos,szívecskés,polós,szemüveges...(nekem tetszenek a cicás a legjobb rózsaszín).Ha megakarod néézni akkor írd be, hogy:www.neon.hu
2010. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!