Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Min gyakoroljak...

Műkörmösök! Min gyakoroljak körömépítést (konkrétan tip porcelán), ha már nincs kin?

Figyelt kérdés
Itthon szeretnék gyakorolni,mert a suliban csak 2hetente van köröm tanitás,de nincs annyi ismerősöm,hogy állandóan tudjak valakin gyakorolni:-(...Vettem (mű)ujjat,azon lehet?
2011. márc. 15. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én műujjon szoktam gyakorolni, vagy magamon. Esetleg hirdess a neten, hogy bátor jelentkezőkön gyakorolnál.
2011. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a saját körmeimet már elhasználtam:-)...ha érted mire gondolok.Idegeneket,azért nem engednék be a házamba.Marad az újj.Azért várok még ötleteket.
2011. márc. 15. 19:20
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha Pesti vagy, akkor szívesen lennék a próbaalanyod:)
2011. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok(crystal neilsnél tanulok).
2011. márc. 15. 20:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak gyakorlóujjaim. (ázsiában 250, ugyanolyan, mint a CN) Te le fogod szedni azt amit megcsináltál? én eddig egyet használtam, de annyira tetszik a végeredmény, h nem szívesen szedném le...
2011. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A gyakorló ujjra még nem próbáltam a porcelán felrakást....biztos nem szedném le.Az ujjamról igen,dde azt is csak azért mert bal kézzel még nem tudom megcsinálni magamnak a jobbat:-).Azsia center melyik épületében vetted?Van műkörmös kellékes ott?
2011. márc. 15. 22:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha szemben állsz, akkor a jobb oldali épület. Bemész, és balra a második, v harmadik üzlet. én porcelánnal kezdtem, és nagyon jó lett:) jövő pénteken kezdem a sulit, de nem bírtam ki, h ne próbálkozzak. Zselével már 3 éve dolgozok(csak magamnak), de porcelánnal még egy hete sem:) Tegnap már magamnak is építettem körmöt, igaz a francia helyett csak átlátszó lett, de így legalább van miért kilakkozni:) én balkezes vagyok, de érdekes módon a bal kezemen szebbek lettek a körmeim:) Te mivel szerezsz dolgozni inkább? zselével, v porcelánnal? én most belezúgtam a porcelánba.
2011. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, vannak egyébként CN dolgok is, de ott én nem mernék venni, ki tudja h esetleg nem cserélték-e ki a zseléket, v bármi hasonló. de strasszokat, gyakorlóujjat simán veszek ott. Ami vicces, h az egyik boltban néztem körmös táskát, és drágábbak voltak, mint a CN-es darabok. Neked van táskád? milyen, mekkora?
2011. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mivel én nagyon kezdő vagyok,még műkörmöshöz sem jártam,így csak azt tudom amit a suliba tanulok.Mi még csak a porcelánnál tartunk,zseléset még nem vettük.Járnak olyanok akik már otthon pénzért dolgoznak,azok csak azért jöttek a suliba,hogy bizonyitványt kapjanak,nekik persze könnyebb.Bár az oktatók szerint nehezebb lesz,mert megszoktak már egy stílust,és nehezebb nekik megszokni az újat.Hát én ma kipróbáltam a műújjon,de letört a hossza,talán nagyon erősen reszeltem:-).Vettem már táskát (rózsaszint)a cn-nél...nagyyon jó:-)20ezer volt a közepes,mer van kicsi és bőrőnd is.A bőrőnd 30e.
2011. márc. 16. 21:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Elég az a táska mindennek? mert én is olyat szeretnék, de nem tudom mennyi fér bele...nem szeretnék 38 táskával járkálni suliba:D Az elméleti órák milyenek? Mindenkitől csak azt hallom, h minden órán dolgozat, de engem ennél több érdekel.:)

Egyébként nem nézik ki azokat, akik már régebb óta körmöznek? Melyik a jobb? ha elmondom, vagy ha hallgatok? Engem mondjuk kifejezetten érdekel a technikai része a dolgoknak, mert biztos lehet javítani a munkámon, de magamtól már nem tudok.

2011. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!