Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet szem tágítót venni?...

Hol lehet szem tágítót venni? Vagy micsoda .

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 21. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez műtéti úton csinálják meg ilyenre.
2011. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak smink,szerintem...
2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

van ilyen kontak lencse...ami nagyobbít...nagyon nagy kerek és sötét olyan szürkés feketés vagyis nyílván több féle színben van.de én csak iylet láttam.

műtétileg meg csak szerintem nagyobb szemeket csak úgy tudnak csinálni hogy kicsit felvarrják a szemhéjat pertsze csak ha pegyhüdt és úgy.

de a képen szerintem nem is ugyanaz a csaj van azért sminekkl nem lehet teljesen megváltoztatni egy arcformát vagy egy orrot.figyeld meg jobban. a felső2n ugyanaz a nő van meg az alsó kettőn egy másik nő.

de sminkkel is lehet optikailag nagyobbítnai a szemet.

2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"szemstágító" de aranyos vagy:D

egyébként ez sminkkel van megoldva,találsz sok sok japán lány által ilyensminkes videókat youtube-n:)

2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
ez részben kontaktlencse, részben pedig így feljebb ragasztotta a szemhéját ilyen különleges anyaggal, youtubeon vannak ilyen videók
2011. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez smink, plusz a csaj a két utolsó képen kissé lehajtja a fejét, azért tűnik másnak az orra. Meg nagyra nyitja a szemét.
2011. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
A poszt címe: "Erre képes a smink" tehát ez SMINK!!! :D
2011. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

ez részben kontaktlencse, részben pedig így feljebb ragasztotta a szemhéját ilyen különleges anyaggal, youtubeon vannak ilyen videók


igen...ez igy van...én láttam is youtubon egy vidibe h h csinálják ezeket...keress rá:):)

2011. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
De ez az ázsiaiaknak van kitalálva! Mert nekik nem olyan kerek a szemük, mint nekünk! Te ázsiai vagy?
2011. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!