Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj ha 18 éves vagyok és...

Az baj ha 18 éves vagyok és szeretem az arany ékszereket? Nem nagyképűségből hordom hanem azért mert tetszik!

Figyelt kérdés
Vannak fülbevalóim,gyűrűim,nyakláncok,karkötő!Nem azért hordom mert ki akarok tünni vele meg menőzni hanem mert szeretem az arany ékszereket!Ti nektek mi a véleményetek?
2011. márc. 24. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Mindenki azt veszi fel, ami neki tetszik. Én például ki nem állhatom az aranyat, viszont van sok ezüst ékszerem, mert azokat szeretem és nyilván hordom is. Engem igazából nem érdekel, hogy ki mit mond. Ha neked az tetszik, akkor nyugodtan hordjad őket. Senkinek joga nincs elítélni téged azért.


19/L

2011. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nagyon szeretem az aranyat. (vékony nyaklánc, karkötő, pici vagy közepes fülbevaló, vékony gyűrűk). Mára egyébként az arany kiment a "divatból" a fiatalok körében köszönhető a "kisebbségnek". Valahogy velük kötik össze, és szinte ciki hordani... Úgyhogy nem fognak nagyképűnek nézni, ha érted, mire célzok...
2011. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem cigányos fux, akkor sztem senkinek semmi baja vele, a fiatalok elég régóta inkább ezüstöt hordanak, mert az aranyhoz sztem meg kell érni, de őszintén szólva soha eszembe nem jutott megnézni, ki milyen ékszert hord, az ő dolga.
2011. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!