Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülemet szeretném kiszúrni...

Fülemet szeretném kiszúrni itthon arany fülbevalóval. Kézfertőtlenítő (elvileg 70%-os alkohol) jó lesz fertőtlenítésre (+égetés)?

Figyelt kérdés

Szeretnék új fülbevalókat, de a tűtől elájulok, ha más közelít vele felém, tehát szúratni nem tudok..

Másik pedig, hogy az eddig lőtt lyukak nálam mindig begyulladtak, betokosodtak és 1,5 hónap után is volt, hogy belenőtt a fülbevaló a húsba.

Nem porcba szeretném. Előre is köszi a válaszokat :)


2011. okt. 14. 18:40
 1/7 anonim válasza:

Hát én nem próbálnám otthon. Ha az amit lőttek, begyulladt akkor szerintem az otthoni is be fog, én nem tudnámmagamnak, de sok sikert ha mégis.Én is félek a tűtől, majd megfújtottam a plüssöm amit vittem, amikor a köldökpiercingemet csináltattam.Begyulladt nekem is, Tetran krémmel kentem, és elmúlt.Nálam az a baj, hogy nagyon vizuális vagyok, amikor a fogamat műtötték, és varrtak, egyátalán nem fájt, de amikor megláttam a cérnát...

Következőleg oda se nézek, és másra gondolok.

Hátha így te sem ájulnál el.

sok sikert

2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak amit lőttek, az gyulladt be, semelyik szúrt nem( mondjuk ezeknél még fiatalabb voltam, nem volt tűfóbiám ). De én már magától a gondolattól kész vagyok, ha tudom, hogy most valaki át fog szúrni :D

Azt gondoltam, hogy "kifeszítem" a helyet ahova szúrni szeretnék és egy mozdulattal átdöföm. Nem tudom mennyire lenne szerencsés, mindenesetre itt nincs piercinges, lövetni a béna kozmetikusokkal meg ékszerészekkel pedig soha többet.

2011. okt. 14. 19:00
 3/7 anonim válasza:
ha úgy csinálod ahogy leírtad(alkohol égetés) akkor oké, én is az összes lukamat magamnak szúrtam.De milyen tűvel akarod csinálni, ami egy szúrásra átdöfi az egészet??nálam mindig nyomkodni kellett, hogy végre átmenjen, de így is olyan 1-2-3 perc volt az egész, varrótűvel :)
2011. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én saját magamnak szúrtam át a fülem.5 van a jobb fülembe és 5 a balba.Én bírom a "fájdalmat"nekem nincs tű "fóbiám":) sőt,pc-t is szúrtam már,többször is,nem gyulladt be egyik sem.Amúgy,szerinte,kozmetikussal csináltasd,az legalább higiénikusabb.
2011. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából arra gondoltam, hogy azzal a fülbevalóval szúrom át, amivel lőtték, mert az elég hegyes, illetve a végén lévő kis virág alakú dísz miatt meg is tudom fogni viszonylag stabilan.

Ja és még 1 kérdés :D Előbb égessem, utána alkohol?

2011. okt. 14. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először elszaladnék bőrgyógyászhoz mert ha ránőtt a húsod és begyulladt sokszor akkor nagy az esély arra hogy fémallergiád van , vagy vegyél szilikon fülbevalókat (apacsba van olcsón) szúrd át a fémmel majd 2 hét után cseréld ki a szilikonra
2011. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kelly3 válasza:
Szia!! Én 1-2 nappal ezelõtt szúrtam magamnak kettõt a bal fülembe és az egyik a porcba ment!!! Nem fájt egyeltalán és még most se fáj meg nagyon szép!!! Én nem idõztem rajta ennyit, varrótû,fertõtlenítõ átszúrtam és bele a gyógyfülit!!! Ha tudod hogy kell szúrni nem fog fájni!!
2012. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!