Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fetéket elég ha vizzel és...

A fetéket elég ha vizzel és pattanás elleni szerrel mosom le?

Figyelt kérdés

Alapozót használok néha szem pilla spirált de nagyon keveset esetleg valami szem festéket de ritkán..Nap végére már nem is látszik..Mindig le mosom vizzel aztán van a pattanás elleni szer azzal le törlöm az arcom es van amikor test ápolóval is meg törlöm a szemem

Nap végére már nem is látszik a festék..

Nem is akarom festeni magam de nagyon csúnya vagyok.Amúgy olyan 1 éve használok alapozót es pár hónapja szem festéket.Volt amikor el felejtettem le mosni.


2011. márc. 24. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neem! Víz nem szedi le. Valami sminkeltávolítót vegyél, meg mélytisztítót, előbb a smink, utána arctisztítás, utána a pattanástalanító. Komolyan, nem látszik, de az arcodon marad a festék, eltömíti a pórusaidat, amitől nagyon, nagyon csúnya pattanásaid lesznek idővel. Soha ne felejtsd el lemosni. (És biztosan szép vagy. :)
2011. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi..Most látom sok a hibám(bocsánat csak siettem aludni)
2011. márc. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!