Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MENNYIBŐL és MIBŐL áll egy...

MENNYIBŐL és MIBŐL áll egy kozmetikus kezelés? Honnan tudom, hogy jó e és körülbelül mennyibe kerülnek? Ha van pattanás, akkor csak arcon nyomják ki, vagy esetleg háton is? Kozmetikusok hogy nyomják ki a pattanásokat? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha 1-2 szakmájabeli is válaszolna :)
2010. febr. 17. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ezek olyan 45 percesek szoktak lenni. magától látni fogja hogy milyen típusú az arcod. smink nélkül érdemes menni. olyan 4000 forinttól vannak kb. ez csak arckezelés, és ilyenkor nem nyomkodja ki a hátadon, az egy külön hátkezelés, illetve van dekoltázs is ami megint külön van. az arcodat felpuhítja gőzzel és akkor a pattanások kinyomása nem lesz annyira fájdalmas. azt hiszem ennyiben tudtam segíteni :)
2010. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezek vannak egy kezelésben:

lemosás, gőzölés, tisztítás (kinyomkodás), radír, maszk, masszázs, pakolás


1,5-2 óra


5000 ft

2010. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!