Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hónapok óta van köldökpiercing...

Hónapok óta van köldökpiercingem. Kezd elvékonyodni körülötte a bőr. Akiknek volt már ilyen, tudja miről beszélek. Orvosi fémet használok, mégis ezt történt. A szilikonnál mi a helyzet? Annál tapasztált már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Orvosi fémet használok, mégis ezt történt. A szilikonnál mi a helyzet? Annál tapasztált már valaki hasonlót? Úgy tudtam, orvosi fémet a fémérzekenyek is használhatnak...
2011. márc. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőr nem attól vékonyodik el, hogy milyen pc van benne. Lehet te olyan típus vagy akinek hamar vékonyodik, nekem már 6 éve van, megállt egy szinten és nem vékonyodott tovább. De nekem nem is kezdett el hónapok után vékonyodni. Viszont figyelj oda rá, ha már nagyon vékony vedd ki, volt egy osztálytársam aki addig hagyta mig ki nem szakadt amikor véletlen belekapott...és annak nagyobb hege marad.
2011. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor akármit teszek bele, akkor se bírja az idegen anyagot? Mert végső soron még a szilikonra gondoltam, hátha... Meg most ékszerboltba vettem egyet, arra azt mondták, acélos a szára. Ez mit jelent?
2011. márc. 27. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Be van gyulladva? Ha nincs felesleges másfajtát beletenni, csak akkor vegyél ha begyulladt attól ami benne volt, nekem 6 éve orvosi fém van bent, soha nem volt begyulladva.
2011. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, semmi baja. Csak nem értem miért "löki ki" a szervezetem, ha semmi baja. Ezért gondoltam az ékszercserét, hátha a szilikontól nem vékonyodna tovább...
2011. márc. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!