Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a s-he...

Mi a véleményetek a s-he szempillaspirálokról?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet, és nem tudom, hogy jó döntés volt-e.
2011. márc. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Alacsony ár, nem túl jó minőség. Az egy dolog, h mennyire szép felkenve, attól még valósznűleg nagyon rossz alapanyagokból készül, ami egyáltalán nem mindegy, tekintve, h egy része a szemedben fog kikötni, ha akarod, ha nem :-(
2011. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írod, vagy ez csak feltételezés? Mert nekem úgy jött le, h csak feltételezed :D
2011. márc. 28. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam. Azért nem, mert a s-he körömlakkja nagyon ócska, és ebből kiindulva a szempillaspirálja sem lehet valami hűűű de jó. Szerintem az árához képest nagyon ócska. Senki sem veszi. Nincs rá kereslet, és ezért nem frissül sosem a kollekciójuk. Bár sok DM-ben már akciózzák a készletet, de úgy sem fogy jobban. Egy S-he szempillaspirál is már ezer forint felett van, de már Maybelline-t, vagy Rimmel-t is vehetnél pár száz forinttal drágábban, ha éppen akciós. De ha normál áron veszed is meg, akkor is jobban megéri szerintem. De próbáld ki, lehet hogy kellemesen csalódsz. Írd már meg kérlek, hogy bevált-e. Köszi.
2011. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balázsi Szilvia válasza:

Szia!

Én gyakran veszek ilyen szempillaspirált. Az első pár használatnál egy kicsit folyékony a fekete "krém" benne,és rosszul oszlik el a kefén, de utána kellő mértékben kiszárad, utána jó használni:)

2011. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem első használatkor sem volt semmi probléma! Egy darab nem ment bele a szemembe, nem kenődött el és nem ragadtak össze a szempilláim sem! :)
2011. márc. 29. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!