Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót használjam,...

Melyik alapozót használjam, hogy szép, sima legyen az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Nekem alapból ronda a bőröm és nem találtam még olyat ami árba is jó és tényleg simává teszi az arcomat.Tudnátok valamit ajánlani?
2011. ápr. 1. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a loreál alapozó jött be. persze majd jönnek hogy vegyél mac-ot meg mittudomén mit, de nekem a loreál is jó. ki kell próbálni. mondjuk a mac az biztos sokkal szebben fest, de 8000ft egy alapozója kb. szerintem menj el először egy dm-be, és próbáld ki a loreált, ha nem jó akkor mac, nagyon sokan dícsérik. esetleg vichy, arról is azthallottam hogy nagyon jó.
2011. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom a Vichy Airateint Pure-t, nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyenletessé teszi a bört, de nem csinál maszkot, mint a legtöbb alapozó. Abszolút jó. MAC szintén, Chanel szintén, de ha nem akarsz rá ennyi költeni, a Vichy a legjobb választás.
2011. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!