Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tust hogyan használjam, hogy...

Tust hogyan használjam, hogy szép cicaszemeim legyenek?

Figyelt kérdés
vettem egy vékony puha szőrű ecsetes tust,de nem tudom esztétikusan felkenni.hogyan és mit csináljak,hogy szexi legyen a tekintetem?
2008. ápr. 2. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tushoz már kell némi gyakorlat, nem lehet javítgatni. A tussal való festés lényeg, hogy egy mozdulattal húzd ki a szemed. Belülről kifelé, gyorsan, precízen, és főleg úgy, hogy mindenhol egyforma vastag legyen. Ha rövid és vastag a vonal, az kerekíti a szemet, ha hosszú és vékony, az nyújtja, "cicásítja". Gyakorlás kérdése az egész.
2008. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. ápr. 3. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
MEG AZ IS FONTOS,HOGY JÓ MINŐSÉGŰT VÁLASSZ,VAGYIS,AMI TÉNYLEG FEKETE,MEG AZ IS MARAD,MERT PL.NEKEM AZ AVONOS NEM FEKETÉT FOGOTT,HANEM ZÖLDET!MEG AZZAL LEHETETLENSÉG RAJZOLNI RENDESEN,ALIG FOG,CSOMÓS,STB.AZ ORIFLAME-ES BEVÁLT(NAGY CSODA)ÉS AZ ÚGY IS MARAD,NEM KENŐDIK EL,ÉS GYÖNYÖRŰSZÉP FEKETE.
2008. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!