Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igaz hogy a 3. -dik fülbelö...

Az igaz hogy a 3. -dik fülbelövés fájdalmasabb mint az előző kettő?

Figyelt kérdés
Nekem most mindkét fülembe 2 lyuk van, és szeretnék még mindkettőbe 3-dikat, és barátnőm azt mondta hogy az már jobban fáj mint az előzők... Ez igaz?
2011. ápr. 2. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom közelebb van a porchoz már, azért fájhat. Igaz nekem még nincs, de tervezem :D
2011. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy szerintem tök jól néz ki ha több fülbevaló van a fülbe, de fentebb már nem fogok rakatni mert az már porc, és azt mondták nem ajánlatos mert sokáig fájhat... :))
2011. ápr. 2. 09:30
 3/17 szamóca. ***** válasza:

hát nem tudom nekem van porcba is.

én mondjuk szúrtam nem lövettem, de nem fájt jobban. annyi lehet benne hogy feljebb nehezebben fog rá. de azrét besz*rni nem kell, annyira nem fájhat hogy ne bírd ki :)

2011. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fülemben 3-3 van, és amit a fülcimpába lőttek az mind jobban fájt, mint az az egy, amit a porcba felülre. Azt egyedül nem is éreztem :)De azért túl lehet élni mindegyiket :)
2011. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! A porcba nem fáj,mikor belövik,legalábbis nekem nem fájt. Hanem utána van vele sok gond. Még egy év után is volt olyan,hogy visszatettem a fülbevalót,és utána vérzett meg begyulladt.
2011. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt jobban, mind a hármat egyszerre szúrták és ugyanolyan volt
2011. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék harmadikat (most 2-2 van), de nem mertem még megcsináltatni. A másodikkal nekem sok gond volt utána, fájt, vérzett, stb. De már szép, és szeretem. :)
2011. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szamóca. ***** válasza:
skacok porcba ne lövessetek. oda csak szúrni szabad...nagyon könnyen elronthatják.
2011. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a bal fülemben van 4 de nem a porcban.Azok nem fájtak.Jobb oldalon a porcban sem fájt, csak utána volt kellemetlen.
2011. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem van 1 az eredeti mellett, az nem fájt és még van egy a porcba is. Az sem fájt mikor lövettem, de mindig baj van vele. ha bele teszem a fülbevalót 2napig bírja aztán begyullad, kiveszem pár napra aztán visszarakom megint kb 2-3 napig birja mig nem fáj... mos akarok még egy 3.ikat is. de amit a porba lövettem azt nagyon megbántam :/
2011. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!