Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igaz hogy a 3. -dik fülbelö...

Az igaz hogy a 3. -dik fülbelövés fájdalmasabb mint az előző kettő?

Figyelt kérdés
Nekem most mindkét fülembe 2 lyuk van, és szeretnék még mindkettőbe 3-dikat, és barátnőm azt mondta hogy az már jobban fáj mint az előzők... Ez igaz?
2011. ápr. 2. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

az első2-őt nem tudom mert nem emlékszem,ugyanis akkor még pici voltam. :D A 3.-at a jobb fülembe lövettem,és egyáltalán nem fájt! Utána egy kis ideig érzel valamit, de egyáltalán nem vészes. Amúgy meg embertípustól is függ, hogy fájdalmasnak érzi -e az illető, vagy nem.

Én ezt úgy mondom neked, hogy nagyon érzékeny bőrű vagyok, de a piercingem se fájt a köldökbe, pedig injekciózták, és a fülbelövés sem fájt.

2011. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen.Nekem most lett 1 hete oda,de már porcba ment.Joban fájt,de nem volt vészes ez sem:)
2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
khm.. a megoldás: ópijum
2011. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Vilú 96 válasza:
nekem 3 lyuk van a fülembe és egyáltalán nem fájt. mondjuk én magamnak csináltam de akkor sincs sok különbség
2011. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi de egyesek nagy tévedésbe vannak.

Nekem végig van tőle a fülem össz 13 fülbevaló. És semmi gondom velem. Annyi h porcnál kicsit nehezebben ment át ahogy lötték. Nekem nem fájt. Ami igaz utána annyi a gond h nem tudtam rajta feküdni pár napig, de azt szerintem kilehet bírni.

És ha jól szúrják, vagy lövik, nem gyullad be. Fülbevalótol is függ h milyen van benne.

2011. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj ,nekem is van porcba és nekem lőtték ,hát mikor csinálta nem fájt de utána majdnem 1 évig kínlódtam vele..
2011. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyikbe se fogsz belehalni elhiheted D: én is tök féltem tőlük, mert amúy nem szeretem az ilyenekt, de az egyetlen amivel több gond volt, az legfelül a fülem tetején ott a keményporcban...az az elején 1-2 hónapig be volt gyulladva, de aztán alkoholoztam és jó lett (:

de amúgy a 3. tuti nem fáj jobban..nekem is a bal fülemben 3 van, és még a 3. sincs porcban, úgyhogy...:)

2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!