Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyek szép smink nélkül?

Hogyan legyek szép smink nélkül?

Figyelt kérdés

Az arcom viszonylag szép, a szemeim nagyok, az arcformám is "klasszikus", pattanásaim sincsenek, de van néhány nagyobb elszíneződés, pigmentfolt (nem anyajegy) az orrom két oldalán és a szám fölött, a szemeim pedig nagyon karikásak.

Ezért nem nagyon merek smink nélkül mutatkozni, pedig tudom, hogy párkapcsolatban erre előbb-utóbb sor kerül majd. Ezeken a szépséghibákon hogyan tudnék javítani? Ha elmúlnának, smink nélkül sem jönnék zavarba.

17/L


2011. ápr. 2. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok de erre én is kíváncsi vagyok. mostanában én sem használok sminket, és a szemeim nekem is nagyok de karikásak.:S

meg annyi különbséggel, hogy nekem szokott pattanásom lenni:D.

2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha természet adta elszíneződések vannak az arcodon, amik miatt szerinted nem lehetsz szép, ha látszanak, akkor sajnos az a válasz, hogy smink nélkül szépnek lenned képtelenség.


Egyébként, ha el tudod fogadni az arcodat: az összképet tekintve lehetsz csinos mindig smink nélkül is. Jó frizura, szép fülbevaló, vagy kiegészítő, csinos ruha. Így is lehetsz csinos és ápolt, smink nélkül.


Ám ha van néhány bőrhibád, amit minden nap eltűntetsz alapozóval vagy korrketorral, azzal szerintem semmi baj nincs. Az még bőven nem az agyonsminklet kategória ám, ami mellett megdöbbennek az emberek, ha smink nélkül látnak. Én nem hiszem, hogy ennek egy normális párkapcsolatban bármi jelentősége lenne.

2011. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elszíneződésekre Cicaplast, karikákra meg keress rá.
2011. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem születtem pigmentfoltokkal, kb. egy évig pattanásos voltam, egyik után sem maradt heg vagy bemélyedés, de néhány helyen barnás-vöröses színnel "elsötétült". Köszönöm, a cicaplastot kipróbálom :)
2011. ápr. 2. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
lézeres kezeléssel lehet csak eltüntetni ezeket a hegeket úgy tudom, de megéri, ha tényleg zavarnak, keress rá szerintem. A szem alá meg vegyél garnier golyós szemkörnyékápolót ;)
2011. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a kialvatlanságtól karikás a szemed vagy örökölted valamelyik szülődtől?

a kialvatlanságra még tudok házi praktikát, ha örökölted akkor nem tudsz mit tenni vele smink nélkül:)

szóval tegyél jeget vagy kanál domború oldalát a szemeid alá a lila részhez, ez összeszűkíti az ereket és nem lesz sötét folt a szemed alatt:))

2011. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!