Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted akkor is illik a...

Szerinted akkor is illik a "szép" jelző egy lányra, ha smink nélkül átlagon aluli, de sminkkel gyönyörű? Indokot is!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. szerintem akkor átlagos
2011. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha smink nélkül szép, akkor a lány szép.

Ha sminkkel szép, attól a lány még nem szép.

Na, ezt szépen megfogalmaztam, remélem azért érted mire gondolok.

2011. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bódi szilvitől mindenki el van ájulva, pedig smink nélkül kifejezetten ronda...
2011. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Smink nélkül nem szép, akkor nem szép ennyi.


Sminkkel, ruhával, frizurával mindenkit fel lehet dobni. Sztem a Szellemekkel suttógós csajnak Jennifer Love Hewittnek iszonyat ronda feje van ha nincs szépen kisminkelve és klassz haja... annyira bűnronda hogy már fáj, nagyon csúnya egérke szegény...

2011. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a régi dal kimondja: "Az aki szép, az reggel is szép..."


:) érted ugye?

2011. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, az csak egy átmeneti, kicsit mondhatni "hamis" szépség.
2011. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a smink csodákra képes, de ahhoz is kell egy jó alap, szval szépből könnyű szebbet csinálni, viszont csúnyából szépen nagyon nehéz, szval nem lehetsz annyira átlagon aluli, ahogy te fogalmaztál, mert akk sminkkel sem lennél oan szép
2011. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is smink nélkül kell nézni. Smink kb bármely ratyiból képes királynőt varázsolni, aztán amikor lekerül róla, jön a csalódás. Szép nő smink nélkül is szép.
2012. aug. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!