Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel dobhatnám fel az átlagos...

Mivel dobhatnám fel az átlagos fekete "cicaszem" sminkemet?

Figyelt kérdés
barna szemem van... és legtöbbször cicásra húzom ki szemhéjtussal a szemem.. de kicsit unalmas már .. mivel tehetném még szebbé vagy "érdekesebbé" vonzóvá a tekintetem? használjak szemhéjfestéket? és ha igen.. mégis milyet?! HELP! :/
2011. ápr. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ezt nagyon nem ajánlanám túl cifrázni, ez olyan tipikus egyszerű,de nagyszerű smink! Ha nem olyan durván húzod ki,h alul felül csak egy lágy túsvonal akkor max egy élénkebb rúzs mellé (piros vagy egy kicsit lájtosabb) egy jó arcpír és az elengedhetetlen szép arcbőr!:) de a cicás helyett csinálhatsz füstös szemeket! Feketés vagy lilás árnyalatokkal!:)
2011. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem..köszönöm!! :)
2011. ápr. 2. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
előző voltam. Ha facebookon vagy youtubera beírod,hogy dorka sminkel, livin' pretty ott vannak jó smink videók.:)
2011. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a kék szín az alsó vízvonalra, persze nem mindennapi sminkként,vagy arany/barnás/zöldes árnyakatú szemhéjpúderek vagy rúzs. Nem durván csak finoman.
2015. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak felül van, akkor ezután is lehet felül, de fel lehet dobni akár egy kevés(de nagyon kevéssel, mert könnyen túlzásba tud vivődni) arany vagy ezüst csillámporral.
2017. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!