Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete derékig érő, átlagos...

Fekete derékig érő, átlagos hullámos hajból, hogy lehetne egy szexis nőies hajat varázsolni? Képnek nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hosszú derékigérő fekete hullámos hajam van , semmi különleges nincs benne, csak ketté van választva ( nincs fufrum se) valami olyan hajat szeretnék ami nőies, szexi és nem kislányos

(arcformám: hát valaki aztmondja,hogy szívalakú, valaki kerek-re tippel :D lényeg,hogy nem hosszúkás)

( képnek nagyon örülnék, mert fodrászhoz csak képpel merek menni :) )

köszönöm

17/L


2009. máj. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
képet nem tudok mutatni,de ha beírod google-be hogy női frizurák rengeteg oldalt találhatsz.Én is így választottam ki a frizkómat,de én több képből kombináltattam .Szerintem te is válassz ki2-3 képet amik kiegészítik egymást a te ízlésedre, ami tetszik,mond el a fodrásznak,én telefonnal lefényképeztem és úgy mutogattam meg hogy melyik kéoről mit alkalmazzon
2009. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen énis keresgéltem már google-n

black hair meg fekete haj kulcsszóval képeket, de semmi normálisat nem találtam.. vagy csak átsiklottam felette..

2009. máj. 28. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem jo a hosszu egyenes haj egyenes frufruval. tudod mire gondolok ami egy vvonalban van a szemeiddel ami eltakarja az egész homlokodat. vagy az is jo hogy ugyanez csak a frufrudat befesteted világosszőkére.

de az oldalra fésült frufru is jo göndörített hajjal

2009. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ird meg milyen lett
2009. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


szia remélem behozza az oldalt amugy a keresési feltételekben (haj hossza, színe...)te is kiválaszthatod a neked megfelelőt.

2009. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" szerintem jo a hosszu egyenes haj egyenes frufruval "

igen sztem se néz ki rosszul, de nekem eléggé hullámos hajam van : ) és egyenesíteni nem szeretném, tönkreteszi a hajat teljesen..


köszönöm mindenkinek a válaszokat, ha kész a hajam majd megírom :)

2009. máj. 29. 21:02
 7/8 anonim válasza:
2009. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2009. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!