Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 3 márka közül melyik körömla...

A 3 márka közül melyik körömlakknak legjobbb a MINŐSÉGE: S-he, Miss Sporty, Essence?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom egyik sem egy nagy márka, és nem is túl minőségiek, de ha választani kéne a 3 közül, szerintetek minőségre (de csak is arra(nem színkollekcióra, árra stb.)!) a legjobb körömlakk?


(minőség alatt azt értem, hogy csíkos-e a felkenéskor, hamar pattogzik-e le stb.)


Előre is köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 2. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence lakkok váltak be.
2011. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 LeeWie ***** válasza:
Miss Sporty. Nekem bejött
2011. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az essence-t még nem próbáltam, de szerintem az ;)

a s-he nekem nagyon nem jött be, nagyon sok idő, mire megszárad, egy viszonylag új, fekete s-he pedig nyúlós volt nekem:S

ezeken kívül mégcsak nem is tartós, meg azt hallottam, hogy hűtőben kell tárolni felbontás után (?)

a miss sportyhoz se tudok sokat szólni, de az tényleg nem nagy márka..

2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ajánlanám neked még a Moyra nevezetű körömlakkokat. Én nagyon szeretem őket. Változatos színekben van, akár extrémebb, rikitó színekben is, az ára is sztem elég kedvező (én ált 305 Ft-ért szoktam venni műkörmös ellátóban, de nem csak műkörmösöket szolgálnak ki), és nekem bevált, elég tartós.
2011. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ramcse válasza:
én perpillanat Sissi-t használok és az a legjobb számomra..de ha választani kellene akkor a Essence
2011. ápr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kittike0423 ***** válasza:
szerintem a s-he sokkal drágább mint az essence és úgyan olyan jó :)) vagyis essence :) a miss sporty meg hamar lekopik :(
2012. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!