Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak köldökpiercinget...

Csináltassak köldökpiercinget táncverseny előtt?

Figyelt kérdés
Szombaton táncversenyem lesz ( hasam nem nagyon lenne terhelve szerintem ) és szeretném szerdán kilövetni a köldököm, de azt mondták, hogy vérezne és nem ajánlják.Vélemény??!!
2011. ápr. 3. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
feltétlenül. ki ne hagyd
2011. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól függ, hogy hány éves vagy. Én most 14 vagyok, egyik osztálytársamnak nemrég csinálták és kb 1 hétig gennyes volt meg csúnya, piros a köldöke.. Ha kilátszik a köldököd, akkor majd csak a verseny után ajánlanám, de ha nem és nagyon szeretnéd, akkor megcsináltathatod már szerdán :D Ja és még annyi, hogy valami fájdalomra kell számítanod biztos.. :P
2011. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) egyébként 15 éves vagyok és kilátszana a köldököm a táncnál..:s
2011. ápr. 3. 11:23
 4/13 anonim ***** válasza:

ennyit már igazán kivárhatnál

vérezni nem vérzik, de fájni fog, ha mozogsz, egy pár napig óvatosan kell mozogni, egy lehajolásnál is fáj.

ha meg esetleg valami nem úgy megy, ahogy kellene, és begyullad, vagy gennyes, akkor nem szép.

2011. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen.Mindenképpen várok vele jövő hétig.Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 3. 13:20
 6/13 anonim válasza:
fáj rohadtul az első hetekben :D begyulladhat..krémezni kell...utána lövesd:D ha nem akarsz piros köldökkel ugrándozni:Dami rohadtul fáj:D
2011. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2011. ápr. 3. 17:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Táncversenyen egyébként is ki kellene venned...akkor meg minek?????
2011. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már miért kellene kivenni?
2011. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kell kivenni:)
2011. ápr. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!