Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen hasba szerintetek...

Ilyen hasba szerintetek berakassak köldökpiercinget?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen a hasam és az alkatom.

[link]



ilyen piercinget rakatnék(pontosan ezt)


és ilyen "felső állású" vagy milyet szvala köldököm felső részébe így

[link]


előre is köszi a válaszokat. Am 17 éves vagyok


2011. aug. 5. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakass. Szép a hasad és a pc sem csúnya de együtt nekem nem tetszik... (semilyen pc nem :()
2011. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem rakass.. ami szép, azt ki kell hangsúlyozni.. :D
2011. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En nem rakatnek...

Hasonlo alakom van/volt, epp 17 evesen jott ram, hogy pc-t szeretnek, de egy idosebb baratnom megmutatta a hasat. Pc-je volt, majd szult egy gyermeket. A lyuk korul sugariranyban repedt a bore. Ha ne lett volna pc-je, akkor valszeg nem reped sehol (mert mashol nem lett strias).

Tudom, hogy durva belegondolni, hogy egyszer ilyen gondod is lehet, en sem terveztem meg gyereket, de most 10 evvel vagyok idosebb, mar van ket gyermekem es egy lapos, szep hasam pc nelkul, repedesek nelkul. Meg most sem vagyok venasszony es tudom ertekelni a szepet, nagyon orulok, hogy ilyen maradt.

Persze ez sem egyertelmu es nem altalanos, csak elofordul.

Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan alakom van, de én nem rakattam. Régen anyuék nem engedték, most pedig már rájöttem, hogy nekem nem kell, mert sokkal szebb pc nélkül. A barátom szerint se tetessek, mert az úgy neki nem tetszik és sok fiú barátom is azt mondjam, hogy sokkal szebb egy női poci nélküle. És hülyeségnek tartom, hogy a szép hasat egy piercinggel tudod kihangsúlyozni. A legtöbb modellnek egyáltalán nincs piercingje a köldökében :)


19/L

2011. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OMG... Hát, nemtudom, msot elbizonytalanodtam... Köszönöm szépen a válaszokat:D
2011. aug. 6. 12:07
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg csináltass, mert az ilyen alakot szépen kiemeli! :)
2012. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!