Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színes szempillaspirált...

Milyen színes szempillaspirált tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

főleg barna, lila, kék kéne, de .....nekem volt avonosban türkiz de az már nem kapható..

azonkívül szinte én bármit eltudnék képzelni a pinktől a sárgáig..milyen márkákban lehet színeset kapni?


2011. ápr. 3. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Rimmelnek van sötétkék nagyon szép szempillaspirálja. Én olyat használtam:) Nem volt túl kihívó sem. Elfogadható áron (1200 huf körül) is van.:)
2011. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nebula ***** válasza:

a türkisz engem is érdekelne :D bocs h ide irom

de különben drogériában nem kaptal? én ott mindig kapok szineset...eddig türkiszt nem talaltam :S

2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hello

igazából még nem néztem..csak érdeklődöm egyenlőre hogy mégis milyet keressek..

2011. ápr. 3. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Avonból a superShock nagyon jó szerintem. Nincs róla nagy kép de az összefoglaló oldalon megtalálható.:) Lilát is avonból tudsz venni, color trend részről. Én bécsben beszereztem rózsaszínt, meg kék csillógot és rózsaszín csillógot és 5euro volt ( 1200körül) a 3db:)
2011. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most néztemvégig az avon aktuális, és következő katalógusát..egyikben sincs lila a color trend nél..
2011. ápr. 3. 15:23
 6/6 anonim válasza:
szerintem nézd meg az avon mostani 2013/13-as számát mert abba most van színes(lila,kék,türkíz)Colortrendes szempillaspirál,sajnos véleményt nem tudok mondani róla mert nekem még nincs olyanom:S
2013. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!