Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként ajánlott/é...

Milyen időközönként ajánlott/érdemes lecserélni a szempillaspirált? Mennyi az az ár, amit maximum megfizetnétek egy szempillaspirálért? Értelmes válaszokat légyszíves!

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

A dobozán látsz egy kis ábrát benne egy 1 vagy 2jegyű számmal és az M betűvel. Ilyet keress:


[link]


Ez azt jelenti, hogy felbontás után ennyi hónapig használhatod, utána ajánlatos kidobni mert elszaporodhatnak benne a bacik.

2011. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellene vennem holnap megyek is a Müllerbe, Szívesen kipróbálnám a Rimmelt, de én 1000HUF nál többet nem szívesen adok ki szempillaspirálért. Én akkor cserélem amikor kifogy, vagy amikor érzem a szememen hogy már nem az igazi
2011. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :))
2011. nov. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!