Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó probléma! Ha túl...

Alapozó probléma! Ha túl sötét, akkor hogyan tudom világosabbá tenni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval...vettem egy alapozót, de ez túl sötét a bőröm színéhez. Nincs valami praktika vagy valami, amivel világosabbá tudnám keverni az alapozót?? Vagy mit csináljak?
2011. ápr. 3. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudod kivilágosítani az alapozót.Vegyél világosabbat és majd használod,ha lebarnultál.Vagy ha csak kicsi a különbség,akkor elmész kb. 2-szer,3-szor szoliba és kész.
2011. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy világosat, a kettőt lehet keverni éppen olyan árnyalatúra, amilyen kell.
2011. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rakj bele hintőport nekem bevált :)
2011. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fehér alapozót keverj hozzá, vagy ha olyat nem tudsz szerezni akkor valami nagyon világosat.
2011. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

TEdd félre nyárra, amikor barnább leszel!:)

Vagy keverd 1el világosabb árnyalattal:)

2011. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem így:

egy kis tálkába vagy a kezedre tegyél egy kicsi alapozót és arányaiban több arckrémet, keverd össze és úgy

ez a végén olyan lesz mint a szinezett hidratáló, de ha sötétebb alapozót vettél, akkor szerintem ez az egyetlen megoldás, hogy használni tudd

16L remélem segítettem

2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

én is voltam már így.

archidratálót (ami fehér színű) meg a sötét színű alapozót összekevertem. De túl folyós lett, ezért bele tettem púdert, ami világos színű. És szembetűnően világosabb lett. :)

2013. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fogtunder válasza:
55%

Használj világos, élénk színeket! A nagy felületeknek világosaknak kell lenniük. A falakat például fesd fehérre, vagy valamilyen meleg árnyalatra, sárgára, világos vörösre vagy narancs színűre. Válassz világos csempéket és szőnyegeket is. Még a nagy bútorok is sokat számítanak a tekintetben, hogy mennyire lesz világos a szobában, szóval keress meleg, élénk mintájú kanapékat, székeket.

Használj kontrasztokat! Válassz ki néhány sötétebb bútort vagy sötét falikárpitot, hogy ellentétben álljanak a nagy felületek világos színeivel. Legyenek sötét szegélyek a falakon vagy a mennyezeten. Ez még jobban kihozza majd a világosabb színek ragyogását, és természetes árnyékérzetet ad.

Nézz körül, hogy milyen lehetőségeid vannak a világításra! A plafonról lelógó világítás még kisebbé teheti a szobát. Jó megoldás lehet a mennyezetbe süllyesztett világítás, amiket ki lehet egészíteni fali, asztali vagy állólámpákkal.

Válassz megfelelő izzókat! A hagyományos izzók helyett lehetőség szerint használj teljes spektrumú izzókat, melyek a természetes napfényhez hasonló hatással bírnak.

Tedd nyitottabbá! Ha van bármilyen felesleges oszlop, pillér vagy fal, szabadulj meg tőlük. Előtte persze konzultálj egy statikussal, nehogy rád dőljön a ház. A nyitottabb alaprajzon sokkal világosabb lesz a tér.

Szerezz be növényeket! A növények a szobákat egészségesebbé teszik azáltal, hogy kivonják a mérgeket és oxigént juttatnak a helyiségbe. Emellett fénylőbbé is tehetik a szobát. Persze nem minden növény bírja jól az olyan helyiségekben, melyek kevés fényt kapnak, ezért nézzünk utána olyanoknak, melyek kedvelik az ilyen körülményeket.

2015. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Testapoloval ossze kevered:)
2016. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kedves 8. válszoló! Nem falfestésre volt kíváncsi!!! Hanem arra hogy egy sminkterméket(jelen esetben alapozót) hogyan lehet világosítani!! 😂😂
2017. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!