Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanásos bőröm van, alapozót...

Pattanásos bőröm van, alapozót és púder is használok de nap végére szörnyű. Problémás bőrüek, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Reggel még szép, de nap végére ketté válik a két réteg. Kipróbáltam, hogy csak púdert használok de az nem fedett normálisan:(
2011. ápr. 4. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
detto
2011. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor várjuk a válaszokat:)
2011. ápr. 4. 20:00
 3/14 anonim válasza:
Kozmetikus?
2011. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy oda nem járok! A kérdésre válaszoljatok legyetek olyan kedvesek.
2011. ápr. 4. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Elfogadtam magam.

Szerintem a simán pattanásos bőrnél még sokkal rondább, amikor le van vakolva. Nem mellesleg rosszat is tesz a bőrnek.

2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan krémem, ami átlátszó, és direkt smink alá kell kenni, h ne folyjon szét. Ezután korrektor a hibákra, majd alapozó és púder. És nem, nem lesz vakolatszerű a fejed, nekem nagyon bevált, gyönyörű a bőröm tőle:) A krém neve egyébként smink alap, és én az oriflame-nél rendeltem. 21/L
2011. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen a bőröm sajnos...

milyen márkájú alapozót és púdert használsz? lehet, h azzal van a gond.

tudom, tudom, jövök itt, h vegyél MAC-et 15 évesen...DE! tényleg nem folyik le, nem válik ketté, este is szépen ott van arcomon.

van egy másik az Astor Mattitude alapozó és az Anti Shine púder. nem tart olyan sokáig, de egyszer-kétszer megigazítod és akkor oké minden! :)

Remélem segítettem valamennyit és érdemes spórolni MAC-re. Én se tudom mindig megvenni, akkor marad az Astor variáció.

2011. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és még annyit hozzátennék, hogy nem ártalmas a bőrnek, a legtöbb mai alapozó kifejezetten szárítja a pattikat. Arra vigyázz hogy éjszakára alaposan mosd le, hogy tudjon szellőzni a bőröd, és gondolom mikor otthon vagy se kened le..így nem lehet bajod:)
2011. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, már alig várom a nap végén, hogy hazamenjek és lemossam, szerintem valami púdert vigyél suliba aztán mattítsd le szünetekbe.
2011. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok még mindig... elolvastam a válaszokat közbe. :)

ha szépen elkened, akkor nem lesz vakolat a fejeden. rajtam meg se látszik.

és tényleg jók a sminkalapok. van az Astornak is, abból a fajtából amit az előbb leírtam. de az Avonos is jó.

2011. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!