Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanásos bőröm van, alapozót...

Pattanásos bőröm van, alapozót és púder is használok de nap végére szörnyű. Problémás bőrüek, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Reggel még szép, de nap végére ketté válik a két réteg. Kipróbáltam, hogy csak púdert használok de az nem fedett normálisan:(
2011. ápr. 4. 19:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!(: Mindegyik hasznos volt. Esetleg még jöhetnek ötletek/tippek.
2011. ápr. 4. 20:34
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Maybelline alapozót használok. Igaz, pont olyat, ami nem fed nagyon, de legalább természetes hatást kelt, és inkább legyen természetes, kicsit pattanásos az arcom, mint hogy egyáltalán ne látszódjon a pattanás, de szanaszét folyjon meg szétessen a smink...


Egyébként először alapozóecsettel felviszem az alapozót, utána alapozószivaccsal elsimítom. Majd korrektor, ha nagyon kell, és púder mindenhova. :)

2011. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért válik ilyenné, mert vakolod. Bármilyen alapozót használsz, a 100 ft-ostól kezdve a tizenezer ft-osig, ilyen lesz, ha vastagon kened. Alapozóból keveset kell használni, pár apró pöttyöt kell egyenletesen elosztatni, nem "mosakodni" benne...
2011. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

Én CSAK alapozót használok! Nekem bevált!


Krémezd be az arcod, de várj amíg beszívja a krémet! Lehetőleg problémás, zsíros bőrre való krémet használj! Az alapozóból csak a piros pöttyökre tegyél, majd egyengesd el. Púdert ne tegyél rá, mert csak kiszárítja a bőröd, és hámlani fog az arcod! Illetve lehet, reggel és este tisztítsd meg az arcod. NE HASZNÁLJ ERŐS ARCRADÍRT, MERT CSAK CSÚNYÁBB ÉS PIROSABB LESZ A BŐRÖD!

1. Arclemosóval mosd le az arcod, majd öblítsd le!

2. Használj tonikot!

3. Krémezd be az arcod!

4. Kend fel óvatosan az alapozót! Úgy kend,hogy jól lefedje a piros problémás helyeket, de ne üssön el a bőröd eredeti színétől!


ALAPOZÓ: Az alapozó színét mindenképpen a nyakadon állapítsd meg!!! Nagyon csúnya, ha elüt az arcod és a nyakad színe!Lehetőleg olajmentes alapozót használj, ami jól fed!


Ezt tedd meg reggel és este! Nem árt, ha napközben többször ismételed! :)

2011. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!