Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 24órás alapozót szeretnék!...

24órás alapozót szeretnék! Astort használok de nagyon szárítja a bőröm és csunya is sokszor már 4-5óra után! Tudtok nekem ajánlani valamilyen alapozót?

Figyelt kérdés
Ha az egyest használom fehér az arcom ha kettes fokozatút akkor meg sötét! Tudtok ajánlani nekem 24órási alapozót esetleg valami más fajtát?A lényeg hogy jól fedjen és ne szárítsa az arcom mert ez az Astor nagyon rossz!3hónapja használom,de az biztos hogy rengeteg ráncom is lett tőle és csúnya lett az arcom!
2011. ápr. 5. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem bevált az Astor is meg a Max Factor is.Vegyél Il-Makiage-t,Shiseido-t vagy MAC-et...
2011. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Clinique Superfit makeup. Díjnyertes és a világ legjobb alapozójának választották tavaly, ami a tartósságot illeti.
2011. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

24 órás teljesen felesleges!! Elvégre nem is vagy fent 24órába!:D

Szerintem vegyél Max Factort!! Nekem az Xperience, Miracle Touch és a Skin Second nagyon bejön tőle!:)

Vagy L'oreal!:)

2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!