Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nyaraláson jobban figyeltek...

A nyaraláson jobban figyeltek a megjelenésetekre külsőtökre, sminketekre mint a szürke hétköznapokon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, sőt. Nyaraláskor mindennap strandon vagyunk, nem fogom totál sminkbe vágni magam, úgyis elkenődik/lefolyik. Miután nagyon-nagyon meleg van, és fürdeni megyünk, nem válogatok órákig, hogy mit vegyek fel, felkapok egy lenge szoknyát, vagy rövid nacit meg egy topot, aztán mehetünk is. Emiatt kiegészítőket se nagyon viselek, max este, ha sétálni megyünk. Mondjuk persze, ha valami extrább helyre járnék nyaralni, biztos jobban puccba vágnám magam, de így nincs különösebb értelme...:) 20/L
2011. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igen,mert könnyebben fel tudok venni szexisebb ruhákat,amihez a smink is illik,de persze nagy forróságban nem festem magam annyira(amúgy sem),mert úgy is leizzadom :-)
2011. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nyáron nem nagyon szeretema sminket,mert lefolyik rólam, meg kb törölgetem az arcom folyton....tehát ink feleslegesnek tartom!:D

Ha meg olyan helyen nyaralok, ahol van fürdési lehetőség, akkor szintén mint az első hozzászóló:) Felkapok vmi kis toppot, szoknyát, vagy rövidnadrágot..felkötöm a hajam és egy napszemüveg és GO strand! :D

Már most is úgy mennék!! *_*

Esti sétához javaslok ink smkinket!:) De én amennyire festettem magam régen, most majdnem csak felső vízvonalamat kihúzom, meg spirál!:D esetleg alapozó!:)

2011. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nyáron sokkal kevesebb sminket használok...csak fényvédőt az arcomra, meg szemceruza, szempillaspirál...max buliba sminkelek jobban. Az év többi részében, viszont "mindent" magamra kenek:)
2011. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!