Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A meggyszín vagy sötét vérszín...

A meggyszín vagy sötét vérszín illik világos szürke egyberészes ruhához?

Figyelt kérdés
Holnap olyan ruhát szeretnék húzni (sima világos szürke), és szeretném kifesteni a körmömet bordóra. Tudom világosabbra és sötétebbre is festeni, és akkor más színt ad ki ugyanaz a bordó körömlakk. A sötétebb körömnek olyan a színe, mint a sötétebb vérnek, a világosabb körmöm pedig pont olyan színű, mint egy meggy. Cipőnek egy fekete balerinacipőt fogok húzni, és kicsit mindenképp ki fog látszani a ruha alól a melltartóm, az is fekete. Igazából a karkötőm és a nyakláncom is fekete, csak a medál van fémből. Nem rossz hozzá a bordó? Vagy akkor jobb lenne feketén a körmöm? Nem gyakran festem, úgyhogy nem tudom, mi lenne jobb.
2011. jún. 2. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem, így el lehet képzelni a színeket, mert hiába fényképeztem le, a fényképen teljesen más árnyalatúnak látszott, mint a valóságban, mert nem tudta jól lekezelni a gép a színeket.
2011. jún. 2. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bordó lakk minden ruhához megy, szürkéhez szerintem kifejezetten jó:) a világosabb, meg a sötétebb verzió is, bár talán én a sötétebbre szavaznék.
2011. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


És nem gáz hozzá, hogy minden kiegészítő fekete lesz rajtam (nincs bordóm)?

2011. jún. 2. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Sötétebb lenne jó, és nem, nem gáz, ha a kiegészítők feketék.

Ha a körmöd is fekete lenne, az úgy már szerintem kicsit unalmas.

2011. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi! :)
2011. jún. 2. 15:17
 6/6 Darcy01 ***** válasza:
83%
Én a világosabbra szavazok. Szerintem nyáron jobb a világos, télre maradjon a sötét.
2011. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!