Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen szemhez milyen sminkelés...

Ilyen szemhez milyen sminkelés illene?

Figyelt kérdés

Ezen a képen egy kis szempillaspirál van rajta, de nem az a lényeg :) Arra lennék kíváncsi, hogy milyen színű szemhéjpúdert, szemhéjtus ajánlanátok?

[link]


2011. ápr. 6. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a földszínek jó állnának:)
2011. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tusból én még csak feketét láttam, bár lehet elavult vagyok. Szóval, rózsaszín, barna, kék ezeket próbáldki. de ha nem vagy biztos, akkor próbáld ki sokféle színnel, és amelyik a legjobban tetszik. De ne sminkelj mindennap ugyanazzal a színnel mert megunhatod, meg mások is megszokják és uncsi lesz. Változatosan sminkelj.
2011. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig van kék tus is, szürke, barna, sokféle tus. barnát ajánlom, barátnőmnek hasonló szemhez van gyönyörű liláskéke. de amúgy tényleg föld színek, barna árnyalatai, halvány rózsaszín, esetleg liláskék, bár tuson kívül nem ajánlom, olyan, mintha behúztak volna. amúgy hajfüggő is, ha szőke vagy, egyes színek tovább sápaszthatnak.
2011. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lila, illetve barna, arany, bronz, olivazöld, ilyen földszínek
2011. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bronz,réz,arany,olívazöld,meleg sötétlila,narancs,sötétbarna,sötétzöld,mustársárga.

Szerintem a világoslila borzalmas.És a rózsaszíneket is hanyagold

2011. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!