Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek? - a szemem alatt...

Mit tegyek? - a szemem alatt sötétkék foltok vannak, nem taskák! Sajnos alapozóra nincs pénzem, minen nap fehéres puderrel szoktam lefesteni, de nem tart soáig. Lécci várom az öteletek

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
hogyhogy nincs pénzed alapozóra ha nagyon kell vegyél egyet nem olyan drága
2009. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem, nekem pedig most ténleg nincs 1000 dinárom alapozóra (meg minőségeset is szeretnék)
2009. febr. 28. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

van olcsóbb alapozó is, most vegyél egyet egy drogériában (azért azoknak sem rossz a minősége), aztán majd később ha lesz pénzed, akkor veszel egy rendeset:) (márkásat)

sajnos mással nem nagyon lehet eltüntetni, szerintem...

2009. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Amugy 1000 dinár az hány forint???

AMugy szerintem elöször is jár utána hogy mitől vannak sötét foltok a szemed alatt.Az nem jó jel.Esetleg nem pihened ki magad?Stb...sok oka lehet.HA meg találod a forráspontot akkor nem kellenek felszínes eltűntetök.Addig is csak alapozott használj,vannak olcsobbak,bár szerintem azok nem olyan jók...

2009. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
nekem is vannak ilyen sötét karikáim, de nekem ilyen kis vékony ott a szemem alatt a bőr és az alatta futó erek miatt ilyen sötét, de hallottam már oylat is h vashiány miatt van. :S én hideg kanalat szoktam rányomni, meg amikor tudok sokat aludni, na meg a jól bevált kis alapozóm is segít :)
2009. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A jég segírhet (pl. fagyassz le egy fél literes flakonban vizet, és azt tedd rá)!

Vagy ami nekem mindig beválik, az a a krumpli. Reszeld le, és 15 percre tedd a szemedre. Addig pihenj le. Vagy én nem mindig reszelem le, egyszerűen egy-egy karikát teszek rá :)

2009. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

- Aludj amennyit csak tudsz.


- Esténként masszírozz krémet a szemed alatti részbe, akár arckrémet, ha szemre valód nincsen. Jól masszírozd át.


- Amíg nincs pénzed alapozóra, addig akkor marad a fehér púder...


Nem tudom nálatok van-e Avon, de én abból veszem az alapozómat (color trend olajmentes- fekete tubusban rózsaszín írással) múltkor is akciós volt, szinte mindig az. 700 forint. Az nem sok, és szerintem egész jó.

2009. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alvásnak ehhez semmi köze! Én minden délután és este alszom és mégis vannak. Az alapozóhoz meg nem kell 1000dinár vagy mi. Keress az olcsók között olyat, ami jó, ezt úgy tudod kipróbálni,hogy a csuklódra kensz egy keveset belőle és ha elfedi az ereket, akkor mehet a kosárba.
2009. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Előző vagyok. Dehogy nincs köze az alváshoz !


Ha alszol eleget és mégis van akkor:

1 veseprobléma

2 örökölted, genetikailag ilyen alkat vagy

2009. márc. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot.
2009. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!